Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

День вишиванки – свято нашої ідентичності та незламності

1
19

Вишиванка – це не просто одяг. Це код нації, вишитий нитками любові, сили та пам’яті. Кожен візерунок, кожен хрестик на полотні – це окрема історія, передана від покоління до покоління. Це оберіг, у якому зашифровані наші традиції, наші мрії, наша віра в краще майбутнє.

Сьогодні вишиванку вдягають мільйони українців – на вулицях міст і сіл, у кабінетах, школах, лікарнях, на виробництвах, у державних установах. І кожен, хто її одягає, тим самим висловлює повагу до рідної культури, до незламного українського духу, до багатовікової спадщини, якою ми по праву можемо пишатися.

У День вишиванки ми згадуємо про силу нашої єдності. Попри виклики, які сьогодні стоять перед країною, українці знову і знову доводять, що здатні зберігати гідність, красу і глибину свого коріння. І вишиванка – це яскраве підтвердження цього.

Ми дякуємо кожному, хто долучився до святкування: хто вишив, подарував, одягнув вишиванку, організував тематичні заходи, зробив фото, підтримав українське. Саме в таких простих, але щирих діях народжується національна єдність.

Нехай українська вишиванка і надалі буде символом миру, любові, добробуту та нескінченної гордості за те, що ми – українці.

Зі святом! З Днем вишиванки!

Також за темою

Nadiyno — безоплатний сервіс, який надає консультації стосовно особистої й корпоративної безпеки в інтернеті.Читати далі

Nadiyno — безоплатний сервіс, який надає консультації ...

В умовах війни цифрова безпека стає такою ж важливою, як фізична.
Мелітопольці серед найсильнішихЧитати далі

Мелітопольці серед найсильніших

Потужний виступ української збірної на чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства
Пам’ятаємо Перемогу. Боронимо свободуЧитати далі

Пам’ятаємо Перемогу. Боронимо свободу

8 травня — день, коли ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій ХХ століття і шануємо мільйони загиблих у Другій світовій війні.