Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітополь: Як копалини вивозять вагонами, а люди в поліцейській формі перевіряють нерухомість

0
92

У Мелітополі знову почалися обходи з перевіркою документів на нерухомість. Цього разу вже не багатоквартирним сектором, а приватними будинками.

Як повідомляють редакції ТРК-Мелітополь жителі Мелітополя, тиждень тому такі обходи проводили в південній частині міста.

- Вулицею ходили двоє. Один у поліцейській формі. Стукали у ворота і вимагали показати документи на нерухомість. Нібито хотіли переконатися, що будинки вже перереєстровані в російському реєстрі. Багато хто їм просто не відчиняли двері. Я відмовилася показувати, сказала, що документи на перереєстрації. Вони нічого не сказали. Але потім я поспілкувалася сусідкою, і вона сказала, що це можуть бути шахраї. І поліцейський зовсім не поліцейський, а ряджений, - розповідає мешканка Мелітополя.

У Мелітополі тим часом триває націоналізація майна. Щоправда, йдеться вже не про житлову площу. В останній день лютого на сайті так званого уряду Запорізької області з'явилося оголошення про визнання безхазяйними близько п'яти сотень вагонів, що дислокувалися на станціях у Мелітополі, Новобогданівці, Пологах, Комиш-Зарі.

Так, із залізничного вокзалу «Мелітополь» окупанти конфісковують 165 вагонів із вугіллям, листовим і рулонним металом, вапном, відсівом (будівельний матеріал, одержуваний у процесі дроблення гірських порід), чорним металом, селітрою, глиною і окатишами руди.

Також окупанти обстежили територію залізничної станції в Пологах. У результаті - конфісковують 183 піввагони з вугіллям, фасованим цементом, чорним металом, вапном, зерном, селітрою та рудою.

Ще 21 піввагон з окатишами руди окупанти конфіскують із залізничної станції із селища Комиш-Зоря Пологівського району та 13 товарних вагонів із чорним металом - із села Новобогданівка Мелітопольського району.

Раніше ми повідомляли про те, що в Мелітополь тимчасово переміщені особи повертаються здебільшого для того, щоб переоформити нерухомість, у страху втратити житло. 

Днями керівник «Центру вивчення окупації» Петро Андрющенко повідомив про те, що Росія ввела послаблення пропуску українців у Шереметьєво. Його джерело повідомляє, що з 20-и прибулих українців пропустили 18.

«Учора через аеропорт Шереметьєво вперше пропустили 18 українців. Це тільки один рейс із Мінська, тільки один із десятка перевізників і тільки початок «нових правил» в'їзду. Фільтрація мінімальна, обмежень майже немає - з 20 пасажирів не пройшли тільки двоє», - пише Андрющенко, зазначаючи, що фільтрація в Шереметьєво стала мінімальною.

Політик пов'язує таке послаблення з російського боку бажанням вирішити проблему кадрового дефіциту.

 

 

Також за темою

Ще четверо зрадників з Мелітопольщини отримали вирокЧитати далі

Ще четверо зрадників з Мелітопольщини отримали вирок

Український суд заочно ухвалив вироки ще чотирьом зрадникам, які добровільно стали на бік окупантів і обійняли посади в так званій «владі»...
Мати полоненого журналіста з Мелітополя звернулася до президента Казахстану з проханням обміняти синаЧитати далі

Мати полоненого журналіста з Мелітополя звернулася до презид...

Двадцятишестирічний Владислав Гершон з Мелітополя перебуває в російському полоні з серпня 2023 року.
«Це наше друге рідне місто». Що ВПО з Мелітополя хочуть сказати запоріжцям – опитуванняЧитати далі

«Це наше друге рідне місто». Що ВПО з Мелітополя...

Понад 222 тисячі ВПО прийняла Запорізька область. Серед них тисячі мелітопольців.