Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Окупанти висунули нові вимоги для уникнення депортації жителям Мелітополя, які не отримали паспорти рф - подробиці

0
72

З 1 січня 2025 року окупаційна влада ввела в дію новий указ, спрямований на примус місцевих жителів, які не мають російських паспортів, або залишити рідне місто, або підкоритися принизливим вимогам.

 

Відповідно до цього злочинного документа, жителі окупованого Мелітополя, які відмовилися отримувати російські паспорти, оголошені «іноземцями» на своїй же землі і зобов'язані до 30 квітня 2025 року пройти низку принизливих процедур для «врегулювання свого правового становища».

Окупанти вимагають від мелітопольців:

  • надати свої біометричні персональні дані відповідно до законодавства РФ або пройти ідентифікацію за біометричними персональними даними;

  • пройти медичний огляд на наявність або відсутність факту вживання наркотичних засобів або психотропних речовин, інфекційних захворювань, що становлять небезпеку для оточуючих, ВІЛ-інфекції;

  • подати документ, що підтверджує володіння російською мовою, знання історії Росії та основ законодавства на «відповідному рівні»;

  • добровільно погасити наявні заборгованості з обов'язкових платежів.

Найбільш кричущим елементом нового указу є положення про те, що для мешканців Мелітополя, які підписали контракт із російською армією, припиняються будь-які процедури депортації та заборони на перебування.

Цей пункт являє собою не що інше, як узаконений механізм примусового вербування українців до армії агресора, що є воєнним злочином згідно з міжнародним правом.

Мігрантам обіцяють «безпечну» службу в тилу - охорону об'єктів, роботу водіями або в будівельних батальйонах. Однак після підписання контракту їх відправляють на військові полігони неподалік Мелітополя, а потім - безпосередньо в зону бойових дій.

За даними з міста, особливо активно вербування відбувається серед робітників, які працюють на будівництві та ремонті доріг у Мелітополі. Окупанти використовують їхнє вразливе становище - відсутність документів, проблеми з реєстрацією та залежність від роботодавців.

Тепер окупанти просто узаконили цю злочинну практику, створивши формальну правову базу для примусу не тільки приїжджих іноземців, а й «місцевих» - мелітопольців без аусвайса - до участі у війні проти власної країни.

Ворог також проводив поквартирний і побудинковий обхід. 

У такий спосіб ворог виявляв мобілізаційний ресурс.

- Ще у 2022 році Балицький для росЗМІ заявляв, що щонайменше 5 років людей з ТОТ не призиватимуть до армії. Але відразу після виборів терориста путіна, вийшов указ про призов 150 тисяч молодих людей з усієї рф, зокрема і з ТОТ. Призов на строкову службу стосується чоловіків 18-30 років. Після призову нашхі мешканців відправляють до навчальних центрів на територію тимчасово окупованого Криму або Новоросійську. Це складно назвати навчанням. Бо воно відбувається декілька днів або тижнів і далі їх відправляють на лінію фронту. Є такі вже випадки про які нам відомо, - повидомив в ефірі телемарафону голова Запорізької військовї адміністрації Іван Федоров.

Також за темою

Ще четверо зрадників з Мелітопольщини отримали вирокЧитати далі

Ще четверо зрадників з Мелітопольщини отримали вирок

Український суд заочно ухвалив вироки ще чотирьом зрадникам, які добровільно стали на бік окупантів і обійняли посади в так званій «владі»...
Мати полоненого журналіста з Мелітополя звернулася до президента Казахстану з проханням обміняти синаЧитати далі

Мати полоненого журналіста з Мелітополя звернулася до презид...

Двадцятишестирічний Владислав Гершон з Мелітополя перебуває в російському полоні з серпня 2023 року.
«Це наше друге рідне місто». Що ВПО з Мелітополя хочуть сказати запоріжцям – опитуванняЧитати далі

«Це наше друге рідне місто». Що ВПО з Мелітополя...

Понад 222 тисячі ВПО прийняла Запорізька область. Серед них тисячі мелітопольців.