Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Числився зниклим безвісти - стало відомо про звільнення з полону ще одного мелітопольця

30
133

За час окупації Мелітополя російські загарбники викрали сотні людей. Багато з них опинилися у в'язниці, отримавши величезні терміни, доля інших досі невідома.

Але 13 вересня стало щасливим днем для кількох мелітопольських родин. Вони змогли зустрітися з рідними, яких довгий час тримали в полоні рашисти.

ТРК-Мелітополь повідомляв, що в рамках обміну полоненими додому повернулась випускниця Мелітопольського Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного Лілія Павріанідіс. На момент повномасштабного російського вторгнення дівчина опинилася на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі. Лілія добровільно зголосилася бути кухарем і готувати їжу для військових і мирних жителів. Але, не дивлячись на це, загарбники судили цивільну разом з іншими полоненими у Ростові-на-Дону.

Згодом стало відомо, що в числі 49 українців, яких звільнили з ворожих застінків, був ще одним житель Мелітополя – морський піхотинець 501-го батальйону 36-ї бригади.

Матрос Олег Нечаєв 2020-го підписав контракт зі Збройними силами України. Був на посаді водія, служив поблизу Бердянська у військовій частині А1965 у 501-му окремому батальйоні Морської піхоти України. Відомо, що Максім проходив служюу у Маріуполі. Там його застала повномасштабна війна.. Там разом із побратимами він і потрапив у полон у квітні 2022-го року. 13 вересня Олег був звільнений із російських катівень.

Сьогодні стало відомо ще про одного мелітопольця, якого в рамках обміну звільнили окупанти. Це Максим Мамедов, житель села Тамбовка. Молодий чоловік був викрадений ще у 2022 році. Жодних відомостей рідні отримати про нього не могли і Максим вважався зниклим безвісти. Наразі ми не маємо інформації, за що затримали хлопця і які звинувачення висували йому рашисти. Тепер мелітополець на волі і без страху зміг знову взяти в руки рідний український прапор.

На жаль, сотні людей, як і раніше, залишаються в полоні в окупантів. Їхні рідні вірять, що колись і для них настав щасливий момент і вони зможуть обійняти своїх близьких...

Також за темою

Мелітопольський експеримент: чи можуть мешканці окупованих територій отримати компенсацію за залишене житлоЧитати далі

Мелітопольський експеримент: чи можуть мешканці окупованих т...

Проблема житла, що залишилося на окупованій території, - на сьогоднішній день головна для мелітопольців і мешканців інших захоплених росією міст.
В окупованому Мелітополі «консультанти» заробляють мільйони на пенсіонерахЧитати далі

В окупованому Мелітополі «консультанти» заробляю...

Пенсіонери окупованого Мелітополя стали справжньою знахідкою для різного роду ділків, які готові допомогти їм оформити електронний підпис або банківсь...
Окупанти перетворили ліцей в Мелітополі на чергову комендатуру для «ополчення»Читати далі

Окупанти перетворили ліцей в Мелітополі на чергову комендату...

Розташована комендатура поряд з зеленою поліклінікою майже в центрі міста на вул. Івана Алєксєєва у Мелітополі.