Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують кошти соціальної підтримки

50
1431

На 2024 рік Мелітопльскою міською радою передбачено 35 млн. гривень виплат мешканцям громади по двом міським програмам - «Захисники Мелітополя та «Соціальна підтримка мешканцям м. Мелітополя».

Ще 200 млн. гривень спрямовано на програму Обороноздатності та 65,6  млн. гривень спрямовано з місцевого бюджету в обласний для підтримки Сил оборони.

Виплати захисникам залежать від їхнього  статусу та потреб родин:

- 30 000,00 грн. - мобілізованим у 2022-2023 та 2024 роках;

- від 10 000,00 грн. до 30 000,00 грн. – на лікування (поранення, контузії та інше);

- від 10 000,00 грн. до 25 000,00 грн. - на отримання юридичних послуг особам, які знаходяться в реєстрі безвісті зниклих та в інших випадках;

- 1 000,00 грн. - дітям захисників України;

- Від 5000,00 грн. при складних життєвих обставинах внутрішньо переміщеним  особам після 24.02.2022, що знаходиться на території, що підконтрольна Україні.

Нагадуємо, що продовжується прийом заяв на вищезазначені виплати.

Для детальної інформації, способу подання заяви та порядку виплати просимо звертатися за номерами телефонів:066-288-55-25,098-460-63-86.

Також за темою

«Мелітопольська Черешенька» здобула золото та срібло на чемпіонаті України з волейболуЧитати далі

«Мелітопольська Черешенька» здобула золото та ср...

Жіночий волейбольний клуб з Мелітополя вкотре продемонстрував незламний спортивний дух, виборовши одразу дві медалі на престижних всеукраїнських змага...
Запрошуємо до участі у конкурсі відеороликів «Енергія свідомого вибору»!Читати далі

Запрошуємо до участі у конкурсі відеороликів «Енергія ...

Конкурс є спільною ініціативою Мелітопольської міської територіальної громади та Миргородської міської територіальної громади.
Важливо для прийомних батьків, опікунів та піклувальників, які перебувають на ТОТ або виїхали до рфЧитати далі

Важливо для прийомних батьків, опікунів та піклувальників, я...

Про ризики для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які залишаються на тимчасово окупованих територіях